Košík je prázdný.

Co by měly dělat s Chrisem Davisem?

30.08.2018 0
Baltimore Orioles musí zjistit, co s Chrisem Davisem dělat.
 
Neexistuje jiný způsob, jak to říct. Tým mu před sezonou 2016 podepsal smlouvu o sedmiletém a 161 milionech dolarů poté, co si poprvé připsal 47 vozů a projel v roce 2015 celkem 117 závodů. Dva roky předtím Davis udeřil 53 homerů a skončil 138 RBI .
 
Dohoda měla smysl na papíře. Davis se na jarním tréninku obrátil na třicátých let a Orioles udělali velký krok na frontě volného agenta, aby přivedli oblíbeného hráče. Teď, o dvě sezóny později, je to všechno pěstované jako noční můra.
 
Počet Davisů od podpisu trvale klesá. Jeho loterie v loňském roce byl jen .215. V poslední době se mu to podařilo trochu lépe, ale do 28. srpna se první baseman potuloval nepřátelský .173 se 16 homerymi a 48 RBI. Když Orioles uskutečnili svůj nedávný prodej ohně, aby vyložili několik cenových kontraktů - Manny Machado, Zach Britton, Jonathan Schoop, mimo jiné - Davis zůstal.
 
Je to albatros kolem krku týmu. Davis je do třetího roku svého sedmiletého obchodu a 42 milionů dolarů z těchto peněz bude odloženo až do roku 2037. Podle Davisových smluv bude Davisovi vyplaceno 42 milionů dolarů odložených peněz v 10 splátkách ve výši 3,5 milionu dolarů ročně z let 2023-2032 s pěti splátkami ve výši 1,4 milionu dolarů v letech 2033-2037.
 
To je velká smlouva a bude těžké nebo nemožné přesvědčit jiný tým, aby se o to podařil, zejména proto, že Davis má jednu z nejhorších útočných sezon, jaké kdy sport viděl.
 
Což dělá Davis otázku ještě složitější a nejasný.
 
Co dělají s ním Orioles?
 
Orioles jasně uvedli, že jsou v rekonstrukci a chtějí být mladší. Nyní. Mlátili vlajkou bílé vlajky v sezóně 2018 a opakovaně projíždějí spoustu bývalých drobných leaguerů na konkurz ve velkém přehlídce.
 
Oni mají mladý levá fielder jménem Trey Mancini kdo hrál první základnu v menších ligách, kteří mohli převzít Davis místo na první základně. Ale co se stane s Davisem? On se vyvinul do solidní obranné první baseman, který opravdu pomáhá Baltimore v mnoha situacích.
 
Zdá se, že je velice pochybné, že tým jednoduše propustí Davise z jeho smlouvy a jíst to, co zbylo. Orioles mohl začít sezením levé ruky Davisovi více zasáhl proti levákům. Dokonce už ho několik dní seděli. Oba tyto přístupy se již v roce 2018 pokusily najít jen málo úspěchů.
 
Baltimore by ho mohl příští rok přinést zpátky a doufat, že najednou znovu nalezne úder. Měl to předtím. Ale Davis je těžký dělník a dokonce manažer Buck Showalter řekl, že v prvním pololetí před hrou na MASN, že první baseman pokračuje hledat odpověď.
 
"Chris se každodenně snaží a snaží se najít řešení problému," řekl manažer společnosti Orioles Buck Showalter. "Je to velmi frustrující. Všichni jsme viděli, na co je schopen, ale nedokázal to udělat už delší dobu. Bylo těžké masírovat. Chris neopustil tlačení a nepřestal zkoušet. "
 
Davis také řekl, že celá ta sezona ho frustrovala.
 
"Chtěl bych si každodenně vychutnávat práci a letos se letos několikrát stalo, kdy se na konci dne nemuselo moc dívat," řekl Davis MASNSports.com. "To je těžké. A je těžké pokusit se najít to pozitivní v tom. "
 
Orioles mají v sezóně 2018 zbývajících asi čtyři týdny, Davis dost času na to, aby pokračovali v pokusu a zlepšili svůj průměr. S největší pravděpodobností kvůli této smlouvě a jak špatně Davis zasáhla tuto sezónu mají Orioles jen několik možností. Jednoduše ho pusťte, hrajte jej v částečné úloze nebo ho přiveďte zpět do roku 2019 a doufejme, že se rok 2018 stane jednoduše špatným snem v minulosti.
 
Pravděpodobně ho budou muset vrátit a zjistit, jak začíná sezónu 2019. Pokud bude hrát dobře, nechte ho hrát každý den a všechno bude mít pravdu se světem. Pokud tomu tak není, pak si pro něj vybere nějaký systém čet. Někdo, kdo vydělává na takovýchto penězích, je těžké se pohybovat a ještě těžší je jen nechat na lavičce.