Košík je prázdný.

Fanoušci Orioles mají smíšené pocity ohledně plánovaného návratu

27.06.2020 0
Fanoušci Baltimore Orioles vyjadřují smíšené názory na oznámení Major League Baseball, že sezóna 2020 bude pokračovat na konci července s 60denním plánem.
 
Obavy z koronaviry a pracovní spor mezi Major League Baseball a Association Association zpozdily začátek 162 herní sezóny.
 
Očekává se však, že zkrácená sezóna začne 24. července s dramaticky přepracovaným harmonogramem.
 
To je ještě neznámo, když Orioles otevírají sezónu doma nebo na silnici, ale očekává se, že tým bude hrát pouze americké a národní ligové týmy na východním pobřeží, aby se vyhnul rozsáhlému cestování.
 
Fanoušci nebudou moci navštěvovat žádné baseballové hry.
 
Robert „Til“ Strudwick, držitel sezóny Orioles na 35 let, je rozrušený myšlenkou pouhých 60 herních období.
 
"Je to irelevantní, nemá žádný význam, je to ztráta sezóny a já nedám zatraceně, mohl bych se starat méně a příští rok by mohl být horší, mohli by zase zasáhnout příští rok," řekl Strudwick.
 
Ale Carrie Gamber, fanoušek Orioles, říká, že zkrácená baseballová sezóna je lepší než žádný baseball. "Pokud se zajímáte o zábavu, máte zábavu, proto se dívám, sleduji, jak se bavit, takže jsem nadšený."
 
Eric Cotton, dlouholetý majitel Pickles Pub, který stojí naproti ulici od Oriole Parku v Camden Yards, říká: „Všichni ve městě jsou nadšeni:„ Oh, máme baseball, opravdu se to stane. “ Stane se všech 60 her? Kdo ví. Stane se světová série? Kdo ví, ale víte, my jsme neukončili, nikdo neopustil, všichni to teď bojují a baseball hraje svou roli. ““
 
Pickles Pub byl na tři měsíce zavřen spolu se všemi ostatními restauracemi a bary v Marylandu.
 
Cotton říká, že ačkoli fanoušci nebudou mít dovoleno do Camden Yards, obdržel souhlas města Baltimore, aby rozšířil své venkovní posezení a přidal velké televizory.
 
Plánuje nabídnout speciály fanouškům, kteří si stále chtějí baseball užívat, i když se nemohou osobně zúčastnit her.