Košík je prázdný.

Jak budou dvojčata držet věci, dokud se Santana nevrátí

08.04.2018 0
Jedním z názvů, které byste měli sledovat, je Adalberto Mejia, který se v současné době rozkládá s Rochesterem, affiliate Twins Triple-A. Mejia měl svou první skutečnou chuť na velké ligy v sezóně 2017 a ukázal svou nezkušenost.
 
Udělal 21 startů a měl 4.50 ERA v 98 směrech se skokem s 85 strikeouts. Nicméně, on chodil alarmující 44 batters a to je něco, co potřebuje zlepšit při hraní s Rochester.
 
Minnesota dvojčata mají také vrchní vyhlídky Fernando Romero v Triple-A a bude to možnost, jak zaplnit prázdnotu. Nicméně, Romero se nezastavil nad Double-A, takže bude ještě potřebovat více koření, než bude připraven.
 
Bylo by zajímavé vidět Romero v Twins Cities někdy během této sezóny. To bylo řečeno, září je pravděpodobně nejdřív, když ho uvidíme s dvojčaty, jestli vůbec v této sezóně.
 
Nejvíce logická sázka by byla na tom, že Phil Hughes tuto roli nyní plní. Hughes pracuje zpátky od zranění a je v současné době na misi Minor League. Měli by být připraveni na hřiště, když má nárok na odchod ze seznamu zdravotně postižených.