Košík je prázdný.

John znamená, že byl horký, ale urážlivý Falls Flat

15.04.2019 0
John Means nebyl v náladě zúčastnit se her, které s ním hráli Boston Red Sox. Baltimore Orioles startovní džbán šel pět směn proti bránícím mistrovům světa série, dovolit jen jeden běh v 4-0 ztrátě.
 
Se ztrátou, Baltimore Orioles klesl na 6-10 v sezóně. Oni také svázali 2009 Philadelphia Phillies poté, co dovolil domácí běh pro 16. nepřetržitou hru začít sezónu. Nepřijel to až na dno osmého směnky, ale trojnásobný záběr, který položil Xander Bogaerts, dal výkřik na míčovou hru a pokračoval v depresivním běhu tohoto nadhazovačného personálu.
 
Prostředky účinně pracovaly v první směně proti Red Sox, produkovat dva swinging strikeout vést věci pryč. Jeho první byl 92 mph fastball cestu nahoru v zóně dostat Andrew Benintendi houpání a dokončení směny tím, že Steve Pearce jít dolů rybaření na změnu.
 
Ocitl se v jamu, aby odstartoval druhou směnu a zasáhl J.D. Martineze s hrou, následovanou základním hitem Xander Bogaerts, aby se běžci dostali na rohy bez outs. Martinez se naštěstí rozhodl, že nebude testovat rameno Joeyho Rickarda v pravém poli tím, že neoznačí na flyball. Příští u-netopýr vyústil v dvojitou hru na netopýra Eduarda Nuneze a velkou úlevu pro prostředky.
 
Nebylo to jediné špatné rozhodnutí, které Martinez udělal na basepatech v této hře. Poté, co Boston obsadil první čtvrtinu ve čtvrtém odskoku ze skokového letu z Bogaerts, Martinez byl chycen v opuštěném terénu poté, co běžel na slabém groundballu Dustin Pedroia k prostředkům.
 
Levičák dokončil svůj druhý začátek sezóny se snadnou pátou směnou, zakončil svůj den s 5 IP, 4 H, 1 ER, 1 BB, 3 K pitching line. Snížil svůj ERA na 1,98 po pěti vystoupeních v této sezoně. Není to všechno doom a temnota s tímto personálem Baltimore Orioles. Šest směn by bylo zřejmě lepší, ale s deštěm v předpovědi pondělního dopoledního utkání proti Red Soxu by pero mělo dostat uvítací den volna, než začne v úterý proti seriálu American League East-Tampa Bay Rays.