Košík je prázdný.

MLB Trade Rumors: Nejnovější zprávy o Corey Kluber a Cleveland I

07.11.2018 0
Existuje hrstka týmů, které mají šanci úplně otočit MLB offseason na jeho hlavu, pokud se rozhodnou být aktivní na obchodním trhu.
 
Clevelandští indiáni jsou jeden takový tým.
 
Podle Buster Olneyho z ESPN by finanční omezení mohlo vést k tomu, že některé klíčové veterány budou nakupovány na obchodním bloku mimo sezónu.
 
Tam je hodně rozbalit, a dvakrát vítěz Cy Young Award Corey Kluber je zřejmě jméno, které vyskočí ze stránky.
 
Bylo to další skvělá sezóna pro 32letého, když šel 20-7 s 2.89 ERA, 0.99 WHIP a 222 strikeúch v americkém ligovém turnaji - 215 směnách.
 
Kluber vstoupí do finální garantované sezóny své smlouvy a v roce 2019 získá 17 milionů dolarů.
 
Jeho současná dohoda však přináší také dvojici klubových možností pro rok 2020 (17,5 milionu dolarů) a 2021 (18 milionů dolarů), které z něj činí nesmírně cenný obchodní čip.
 
Určitě by si vzal pár nejlepších vyhlídek a více, aby ho vytrhl.
 
Carlos Carrasco nemá ve své trofejní místnosti stejnou sbírku hardwaru, ale je to stejně atraktivní obchodní čip.
 
31-rok-starý byl úžasný opět v této minulé sezóně, jde 17-10 s 3.38 ERA, 1.13 WHIP a 231 strikeouts v 192 směnách.
 
Indiáni již využili volbu 9,75 milionů dolarů na nadcházející sezónu a jeho smlouva přináší ještě jednu variantu v roce 2020 na 9,5 milionů dolarů, a tak i on by představoval více než jen jednoroční pronájem.
 
S Trevorem Bauerem, Mikem Clevingerem a Shane Bieberem také v počáteční rotaci by Indiáni mohli obchodovat s jedním z Kluber nebo Carrasco a stále mají jednu z nejlepších počátečních rotací v baseballu.
 
Na trhu, kde Patrick Corbin, Dallas Keuchel a Nathan Eovaldi jsou nejlepším dostupným agenty, by nyní bylo ideální čas, aby indiáni maximalizovali hodnotu svých špičkových startérů, zatímco potenciálně by uvolnily nějaký mzdový prostor a posílily zemědělský systém proces.
 
Catcher Yan Gomes je také uveden jako potenciální obchodní kandidát Olney, a on také nese hodnotu, i když ne na stejné úrovni jako dva top-let staré džbány.
 
Po pár sezonách se Gomes vrátil, aby postuloval 103 OPS + s 26 dvojicí, 16 domácími běhy a 48 RBI. Také vyhazoval 29 procent baseballu, byl poprvé All-Star a skončil sezónu s 2.6 WAR.
 
Pro tým, který chtěl zlepšit pozici chytače, ale nezajímal se o dlouhodobý závazek k volným agentům Yasmani Grandalovi a Wilsonovi Ramosovi, může být Gomes atraktivní alternativou.
 
31letý bude v roce 2019 vydělat 7.083 milionů dolarů, po němž bude mít pár cenných cen v roce 2020 (9 milionů dolarů) a 2021 (11 milionů dolarů).
 
Problémem je, že po obchodování s Francisco Mejia na San Diego Padres výměnou za Brad Handa a Adama Cimbera v létě neexistuje jasná in-house náhrada za zálohování Roberta Pereze.
 
Konečný název na tomto seznamu, Edwin Encarnacion, bude těžké se pohybovat.
 
35letý dlužník má v roce 2019 21,667 milionu dolarů a pro rok 2020 má týmovou možnost ve výši 20 milionů dolarů, který má nakoupit 5 milionů dolarů.
 
Encarnacion je stále nebezpečným slugger, protože v roce 2018 poslal 115 OPS + s 32 domácími tratěmi a 107 RBI, ale týmy dávají méně peněz pouze hráčům, kteří mají trestný čin.
 
Pravděpodobně by si zasloužil hodně z jeho platu, aby našel zaměstnance, a to by porazilo účel.
 
Takže indiáni opravdu uvažují o pohybu významného veterána?
 
Je to příliš brzy, ale na tomto trhu nakupování Kluber a Carrasco dává spoustu smyslů a dlouhodobě to pomůže týmu.