Košík je prázdný.

Manny Machado se rozloučí s Orioles a vypadá dopředu

29.07.2018 0
Ve svých posledních osmi měsících jako Oriole - datování zimních schůzí v prosinci, kdy se obchod stal nejprve možností - Manny Machado udělal vše, co mohl, aby se vydal nad hluk. Ale v okamžiku ticha byla 18. července noc, když se konečně rozpadl a uvědomil si, že už není Oriole, když si v Camden Yardě zabalil svou skříňku do prázdné klubové haly, sundal si jeho štítku.
 
"Vzal jsem si svůj majetek a jen jsem ho ztratil," řekl Machado minulý týden jako návštěvník Citizens Bank Park. "Bylo tam osm let a bylo to prostě ... to bylo poprvé, co jsem se zlomil. Musel jsem se dostat ven, protože to bude opravdu ošklivé. "
 
Machado, 26 let, je Los Angeles Dodger. On šel z týmu Orioles, který byl nejhorší v baseballu, aby byl vrazen do playoff závod. Hraje smysluplné hry před plnými davy. Jeho spoluhráči jsou vítáni. Správce Dodgers Dave Roberts, který si uvědomil, jaký tlak mu Machado cítí, ho poprvé odtáhl a řekl mu, aby byl sám. Machado měl příležitost přizpůsobit se svému novému okolí cestou po 10 hrách předtím, než zahrál svou první hru na stadiónu Dodger.
 
To jsou všechny věci, které pomohly Machadově přechodu co nejlépe. Výkon tam byl. Machado vstoupil do pátku s hity v šesti z prvních sedmi her a poprvé se poposedl jako Dodger ve čtvrtek v Atlantě. Kvůli nedávnému zranění bývalého Oriole Justina Turnera se v této sezoně vrátila na krátký start a odbočuje zpět do třetí základny, kde Machado hrál své první šest hlavních ligových sezón. Ale je to krok, který Machado přijal.
 
"Nakonec jsem schopen jen relaxovat a usadit se v tom, že vše je v klidu," řekl Machado. "Chystám se být na chvíli tady a můžu se jen uvolnit. Všechno je hotovo. Nikam nejdu. Nemusím se starat o všechno. Můžu prostě jít ven a hrát baseball. Na konci dne byl minulý týden blázen a hodně pokračoval a lidé chtěli mluvit a setkat se s novými tvářemi. Všechno je nové, ale je to jen část zkušenosti, kterou se budu snažit vychutnat a udržet je na koni, jen se podívej zpět na všechny ty skvělé věci, které se mi staly. "
 
Machado bude v pondělí večer hrát svou první domácí hru na stadionu Dodger. Roberts očekává, že bude památná.
 
"Myslím, že to bude vzrušený, teplý a energický příjem," řekl Roberts. "Je zřejmé, že je spousta spekulací, takže se konečně hrát sám, je vzrušený. Ale fanoušci budou hodně lidí. V pondělí večer bude více než 40 000 lidí. "
 
Ale předtím, než začne psát hollywoodský příběh, všechna loučení, která vedla k minulému týdnu - to, že jsem se obrátil na svou kariéru Orioles prostřednictvím FaceTime a na textové zprávy, telefonní hovory a příspěvky v Instagramu - to nebylo snadné.