Košík je prázdný.

Mets 'Jacob deGrom klødde fra start vs. Phillies med tetthet i n

16.08.2020 0
Dvojnásobný vládce National League Cy Young Award Jacob deGrom byl v pátek večer poškrábán ze svého plánovaného startu proti Phillies ve Philadelphii kvůli těsnosti krku.
 
Eso New York Mets (2-0, 2,45 ERA) uvedlo, že těsnost během týdne přetrvávala, ale že testy neodhalily žádné strukturální poškození.
 
Manažer Mets Luis Rojas řekl, že si nemyslí, že deGrom má dlouhodobé zranění, a deGrom, 32, očekává, že bude příští.
 
"Debatoval jsem o tom, že se tam pokusím jít, a myslím si, že si o tom promluvím:" Udělejme z toho snad jednu věc na začátku a něco opravdu nezhoršíme, nebo to necítíme, změním štěrbinu na paže a zraní něco jiného, ​​" "deGrom řekl." To byly všechny diskuse, které jsme měli. Doufejme tedy, že se jedná o věc s jedním startem, ale právě teď je to v podstatě den co den. Rád chodím tam a hrávám a soutěžím. A když nejste schopni, opravdu vás to frustruje. ''
 
Pravé Walker Lockett odstartoval místo deGroma a vzdal se pěti běhů a sedmi zásahů v šesti směnách ztráty 6-5 Mets.
 
V jeho posledním startu, v neděli, se pravicový deGrom vyhnul potížím s pěti směnami proti Marlins, umožnil dva běhy a sedm zásahů a později řekl, že měl problém se středním prstem na pravé ruce během 32-rozteč sekundy směna.
 
Robinson Cano se vrátil ze zraněného seznamu v pátek a byl označen jako hitter, odpaloval pátý proti Phillies a jel 2-pro-5 se samostatným homerem.
 
Cano, který zasáhl .410 se dvěma domácími běhy a devíti RBI ve 12 hrách, byl na zraněném seznamu od 4. srpna s poraněním třísla.
 
Mets opustil hráče v poli Jeff McNeil nebyl v páteční sestavě, ale řekl, že se cítil lépe den poté, co narazil do zdi levého pole během hry proti Nationals. Rentgenové paprsky byly ve čtvrtek negativní a on mu diagnostikoval pohmoždění kostí v koleni.