Košík je prázdný.

Orioles mohl být matematicky vyloučen z postseason tvrzení, jakm

20.08.2018 0
Baltimore Orioles vstoupil neděli s nejhoršími rekordy velkých společností. V sezoně 37-86 je Orioles 50 1/2 utkání v Americké ligové východě a 39 let. Ano, byly od 10. srpna matematicky vyloučeny - nový rekord pro nejrychlejší výstup v divizní éře:
 
Se ztrátou Oriolesu dnes byli matematicky vyřazeni ze závodu AL East s 46 zbývajícími hráči v sezóně, nejvíce v divizní éře.
 
Oni také vázat 1962 Mets a 1932 Red Sox na nejbližší datum být vyloučen z divize / ligy závodu.
 
Chcete-li dělat věci horší pro Orioles, oni by mohli najít sebe vyloučeni z divoké karty tvrzení, jakmile pondělí. Opravdu. Orioles vstoupil neděli 37 zápasů za Oakland Athletics / Houston Astros, což jim poskytlo eliminační číslo tři.
 
Jako doplněk lze číslo eliminovat pomocí tohoto vzorce: Počet her v sezóně + 1 - vítězství týmem X - ztráty týmu Y. Použijeme Orioles jako příklad: 162 + 1 se rovná 163; odečtěte 74 (A a Astros 'vyhrát celkem) a to vám dává 89; odečteme 86 (celková ztráta O) a to vám dává tři.
 
V podstatě to znamená, že jakákoliv kombinace výhrůvů Astros / A a ztrát Orioles, které kombinuje za tři, povede Baltimore k eliminaci. Dobrou zprávou - relativně - pro Orioles je, že Astros a A se budou hrát znovu v neděli, přičemž vítěz převezme jediné držení prvního. Jinými slovy, bez ohledu na to, co se stane neděle, O budou opustit s tragickým počtem nejméně dvou.