Košík je prázdný.

Osunova budoucnost by mohla být na 3B

08.07.2017 0
Ten laserem namířil tři muže z jeho pozice na levém poli a stal se prvním nováčkem v Major League Baseball, který si připsal tři outfield asistuje ve hře od doby Levné Pittsburgh Pirates basketbalové dresy, co Jim Edmonds udělal to s Anděly v roce 1994.
 
Bylo to docela hezké; Taková nádherná ukázka obrany, jako je Osuna - který také bít .242 s pěti domácími běhy, třemi třemi a osmi dvojicemi - se shromáždil bez nejmenších nervů a hodil perfektní údery zleva.
 
Ale myšlenka zde ...
 
Ať je to tak atraktivní, jako kdyby to bylo, mohlo by to být, že Osuna může být třetím basemanem budoucnosti Pirátů? Jistě jeho displej ve čtvrtek večer proti Phillies ukázal, že má dělo z pole a jeho hra v minulosti zpočátku ukázala, že je určitě zdatný tam, ale kvůli okolnostem by mohlo být v každém nejlepším zájmu začít o transformaci Osuny Do třetího basemanu.
 
Nebo přinejmenším přidejte do svého repertoáru třetí základnu.
 
Vidíte, s tím, jak Josh Bell bít a hrát obranu - a to, že dopadne z obou stran - to by se nezdálo, že by mělo smysl, že už brzy půjde. Konečně, po letech hledání se zdá, že Piráti našli své každodenní první baseman v Bellovi.
 
Pirátská pole, jak víme, je přeplněná, když všichni jsou zdraví a nezastaví se Starling Marte, Andrew McCutchen, Gregory Polanco a Adam Frazier, všichni dostanou čas venku a hodně z naděje budoucnosti údajně na koni Austin Meadows.
 
Logika říká, že v outfield hostince pro Osunu není žádný prostor.
 
Ale třetí základna - ano, třetí základna!
 
Neměl bych spoléhat na to, že by Jung Ho Kang někdy hrál v organizaci znovu, neboť jeho problémy s vízy, které vznikly poté, co jeho problémy s pitím a jízdou v Koreji se zdají být otevřené bez toho, aby se objevilo žádné řešení.
 
David Freese - podepsaný příští sezónou s možností klubu pro rok 2019 - je chlapík, který je na třetím místě více než dostačující, ale bylo jasně zřejmé, že je lepší ve středně velkých dávkách než ten, který hraje denně každý den. Freeseova nejlepší role by mohla být hrát třetí a první a být smíšený a vyrovnaný proti džbánům manažerovi Clint Hurdle předvídá, že má úspěch proti.
 
Zdá se, že se zdá, že se jedná o silné otevření, aby někdo hrál slušné množství her na velké úrovni ligy pro tuto franšízovou ve třetí.
 
Jestli teď budu Osuna, promluvím si.
 
Chodil bych do organizace a řekl jim, že bych rád podělil - ať už by to přechod začal baseballové dresy, nebo tenhle příští sezon a až na jaře, řeknu jim, že to chci.
 
A pokud jste Piráti, namísto toho, abyste se dívali ven za někoho, kdo by mohl připojit, co je třeba, odpověď by mohla být přímo pod nosem. Odpověď může být jen Osuna.