Košík je prázdný.

Padres Prospect Užívání baseballu Storm

08.10.2017 0
Každý rok mladý hráč baseballu udělá "skok". Stává se to, když něco klikne a veškerý přirozený talent, který vyšel jen sporadicky, se rozpoutá v plné síle.
Letos se to stalo s Fernandem Tatis Jr.
 
Pozvánka Padres shortstop sestavila sezónu pro věky, které přišli tak daleko od levého pole, ani klub neviděl, že to přijde.
 
"Myslím, že ano," řekl ředitel Christiane Kemp. "Myslím ještě před sezonou, kdybyste říkali, že tenhle chlap bude mít tyhle čísla, které byste chtěli," Ne, nemyslím si to. "Je to trochu šílené. Myslím tím, že dokončí rok v double-a v play-off je velmi zvláštní. "
 
Trochu kontextu; Tatis je jen 18 let. Když sezóna začala s Fort Wayne Tincapsem, byl 5. nejmladším hráčem v Low-A Midwest League. Po měsíci bojoval jako mladí lidé. Na začátku května se přepínač zdálo, že se otočil.
"Moje první polovina nebyla moc dobrá, ale pak jsem se učil," řekl Tatis. "Nemůžete smazat, ale jsem rád, že se to stalo, protože se od ní mohu naučit a teď je ještě lepší."
 
Oh, učit se z toho to udělal. V 91tihém úseku Tatis zasáhl .300 s 19 domácími běhy, 56 RBI a 23 ukradenými základnami, čímž se stal nejmladším 20-20 hráčem v historii Midwest League. To mu přineslo call-up na Double-A San Antonio, kde Tatis vstoupil do play-off lovu ... skončil na 9-hrát hit pruh ... a v post-sezónní hit .350 jako hlídači misí leadoff, bodování běhu v každém jedna hra.
 
Zmínili jsme se o tom, že je jen 18 let? Nedávno měl Tatis v hře Padres instruktážní ligu proti nejlepším vyhlídkám v systému Texas Rangers. Hra se konala v Petco Parku a dala farmákům chuť, jak to je, jak se dostat do The Show.
 
Ale to je něco, s čím je Tatis dobře obeznámen. "Byl jsem s otcem na velké lize a ty vzpomínky se vrátily. Jsem rád a pyšný, že jsem tady, "řekl Tatis, jehož otec (Tatis Sr.) hrál 11 let ve velkém a je jediný muž, který udeřil do dvou směn. Senior to udělal v roce 1999, když označil Dodgersův startér Chan Ho Park za oba.
 
Mladší Fernando využil zkušenosti svého otce, aby mu pomohl dostat se do expresního pruhu velkých lig. "Denně bychom mluvili o tom, co dělám a co se děje v sezóně. Můj táta byl profesionál. Hrál tuto hru, aby věděl co, když se to stane, co musíte dělat. Řekl mi, aby to bylo jednoduché. Naučte se každý den. Je to dlouhá sezóna, takže nikdy nevíte, co se stane. "
 
Tatis začal rok jako zajímavý talent. On skončil jako jeden z top 15 vyhlídek ve všech baseballu. Generální ředitel Padres A.J. Preller očekává, že Tatis zůstane v krátkém čase a pravděpodobně začne v roce 2017 v San Antoniu, kde pravděpodobně bude nejmladším hráčem v Texas League.
 
Ale s velkým talentem přichází velká očekávání. Tatis prospíval v relativní neurčitosti. Teď je ve středu etapy a je považován za odpověď na dlouhé problémy Padresů v krátké době. Pokud je v tom tlak, Fernando říká, že to necítil.
 
"Žádný tlak," řekl Tatis. "Jen mě motivuje, abych pracoval lépe, protože to musím přinést každý den a být ještě lepší, protože to lidé očekávají."
Dominantní Tatis také chápe, že má takový talent, aby se baseball znovu vzrušoval. Chce si dát show pro lidi na stáncích.
 
"Dávám to moje 100%, protože nikdy nevíte, kdy to bude šance, že mě lidé uvidí hrát."
 
Padresové neměli vzrušující mladý krátký odstup od Khalila Greeneho. Fernando Tatis Jr. může ukončit toto sucho mnohem rychleji, než by očekával někdo.