Košík je prázdný.

Pittsburgh Pirates vs Baltimore Orioles: Grapefruit League Game

29.02.2020 0
Ve čtvrtek odpoledne Pittsburgh Pirates porazí Baltimore Orioles v sedmé hře Grapefruit League na jaře týmu
Ve čtvrtek odpoledne odjede Pittsburgh Pirates v 13:05 EST na stadion Ed Smith v Sarasotě na Floridě. Piráti budou v Sarasotě na jaře poprvé bojovat s obyčejným soupeřem Grapefruit League. Tento soupeř je Baltimore Orioles.
 
Ve čtvrteční hře Pirates budou hledat své první vítězství v akci Grapefruit League. Po dešti zkrácenou ztrátu proti Boston Red Sox ve středu odpoledne mají nyní piráti letos na jaře rekord 0-5-1.
 
Ve čtvrteční akci se pro piráty rozběhne nezúčastněný pozvaný býčí kandidát Hector Noesi. S výjimkou zázračně dobrého jara je Noesi pravděpodobně tikal na býka v Triple-A Indianapolis, aby zahájil sezónu.
 
Po Noesim bude následovat pátý kandidát na startu Steven Brault. Pokud Brault nezíská konečné místo rotace, protože o místo soutěží s Derekem Hollandem a Čadem Kuhlem, pravděpodobně praskne bullpen v den zahájení. I když zbývá menší ligová varianta, je těžké si představit Braulta, jak začíná sezónu 2020 na Triple-A.
 
Po Braultovi se blíží Keone Kela. Kela vypadal nedotknutelně při svém prvním jarním výletu a vypadal připravený na velkou sezónu 2020.
 
Kromě Kela jsou plánovány hřiště, Geoff Hartlieb, Chris Stratton, Yacksel Rios a Cody Ponce,
 
Vzhledem k tomu, že jsou mimo možnosti, stejně jako kvůli jeho silnému výkonu jako Pirate v minulé sezoně Baltimore Orioles baseball dres, jsou kurzy, Stratton bude členem bullpen otevíracího dne. Zatímco má k dispozici plus věci, Hartlieb se zdá být tikaný pro bullpen Triple-A, aby zahájil sezónu.
 
Rios a Ponce jsou zajímavé paže. Rios minulý září v září zahrál na Pirates několik dobrých věcí, ale sezónu pravděpodobně zahájí na Triple-A. Pokud jde o Ponce, piráti ho získali loni v červenci výměnou od Milwaukee Brewers za Jordan Lyles. Ponce bude pravděpodobně debutovat MLB někdy v roce 2020.