Košík je prázdný.

Příběhové linie, které se budou dívat, když začne program Oriole

22.02.2019 0
Jak se sníh začne tát tady v Baltimore, ve slunné Sarasotě, Orioles první jarní tréninková hra z roku 2019 je jen pár dní daleko. Zdá se, že jen džbány a lovci jen hlásili, protože dobře, tak to prostě dělali - asi před 10 dny.
 
Věci se rychle pohybují, alespoň na straně ventilátoru. Možná to ale není na straně hráče, protože každým jarem slyšíme o monotónii cvičení PFP a postavíme se před vlastními spoluhráči v kleci. Netrvá dlouho, než se hráči oblékají z jarní rutiny a doufají, že začnou skutečné hry.
 
Ale tato jaro přináší nové intriky a začíná novým manažerem Brandonem Hydeem. Pozoruhodné změny, o kterých jsme v táboře O slyšeli, zahrnují uvolněnější celkovou atmosféru, než možná v předchozích letech, spousta hudby během cvičení a vysokorychlostní kamery zaznamenávající posezení džbánů.
 
Co se týče seznamu, existuje několik známych veteránů, kteří jsou z minulého roku zastánci, ale je zde spousta mládí. Orioles si v letošním roce rozhodl, že se v podstatě vzdálí trhu s volnými hráči a podepíše jen jednu velkou ligu volnou agenturu - Nate Karnsová - pozdě v offseason.
 
Tam je soutěž po celém diamantu, včetně pravé pole, třetí základna, shortstop a catcher. Bude zajímavé sledovat, zda hráči spojovaní s těmito pozicemi soutěží během her v Grapefruit League, protože to bude jejich šance ukázat, že si zaslouží začít.
 
Bude veterán Alcides Escobar, podepsaný na drobné ligové dohodě, schopen vydržet mladé pravidlo 5 draftů Richie Martin a Drew Jackson na krátké zastávce? Defenzivní metriky nebyly v nedávné době tak laskavou jako Escobar, protože byly na začátku své kariéry, takže bude zajímavé zjistit, jestli si je ještě může vybrat v těchto jarních tréninkových hrách. V loňském roce dostal Escobar dostatek času na jiné pozice na hřišti, takže nakonec to může být úkolem, který si vybere, zatímco jeden z mladých lidí vymění každodenní pálky na krátké zastávce.
 
Catcher je tajemství právě teď, ale obrana bude rozhodující pro každého, kdo doufá, že udeří koncert. Pružina je velmi důležitá pro budování chemie mezi džbánky a lapači, což by mohlo být rozdílem mezi létáním na sever s týmem a hlášením drobné ligové pobočce. Austin Wynns a Chance Sisco vypadají, že právě teď mají vnitřní záchytný bod, ale brzy zjistíme, jaké jarní tréninkové hry nesou.
 
Pravá bojová bitva zahrnuje kluky jako DJ Stewart, Austin Hays a nově podepsaný Eric Young Jr. Existuje také šance, že ten, kdo tuto práci nevyhrál, se může stát mimořádným vydavačem v rozpisu otevírací doby. Ale já bych si myslel, že jediný způsob, jak Young vyhraje počáteční práci, je, když Stewart, Hays a jakýkoli jiný mladý muž soutěžící o místo padnou na tvář.
 
Třetí základna se jeví jako jedna z nejméně rozhovorů o soutěžích. Nejdůležitějšími jmény jsou Renato Nunez, který na konci loňského roku hrál spoustu her a zároveň dokázal, že je schopen na desce, ale ne tak na poli, a Rio Ruiz, mimořádnou akvizici GM Mika Eliase.
 
Možná se v průběhu jarního tréninku objeví nějaké nové jméno. Ale jedno jméno, které ve skutečnosti nezdá se, že je ve třetím mixu, je Ryan Mountcastle, který tým pracuje na první základně. Je také pravděpodobné, že jeden z kandidátů na krátké klouzání se přesune na třetinu, pokud se žádné z výše zmíněných jmen nezdaří.
 
A konečně, několik důležitých poznámek, když zapnete televizory a rádia tuto sobotu na první jarní tréninkovou hru Orioles. Čím vyšší je počet hráčů na dresu, tím mladší jsou a tým menší je pravděpodobnost, že tým udělají. Nyní to není vždycky, jelikož hráč může změnit svůj dres na nižší číslo později na jaře nebo na začátku skutečné sezóny, ale jen to pamatujte.
 
Také je na jaře velký obrat, a to zejména v brzkých hrách. Džbány nejsou natáhnuty natolik, aby šly více než jen jedna nebo dvě směny, a hráči na hřišti musí být neustále filtrováni a oddáleni, aby si trenéři mohli dobře prohlédnout všechny.
 
Takže si pamatujte tyto body při ladění na jarní baseball a vždy si pamatujte - zvláště při rekonstrukci -, že trpělivost je klíčová.