Košík je prázdný.

Reds Recap: Winker hrdina znovu, když Reds porazí Piráti

03.08.2017 0
PITTSBURGH - Cincinnati Reds prodloužili svůj vítězný pruh na tři baseballové dresy, porazili Pittsburgh Pirates 5-2 ve středu v PNC Park. Zde jsou hlavní příběhy.
 
Jesse Winker se opiloval znovu. 23letý outsider zasáhl v letošním roce pouze dva domácí běhy v triple-A a ve středu vázal tento počet. S jedním ze sedmého směna si Winker vydělal 2-2 rychlý zápas od Joaquina Benoita do poslední řady v pravém poli, jen pár kroků od opuštění parku dohromady a přistání v řece Allegheny. Výstřel měl Reds 3-2.
 
Před večerem Winker narazil na první velký homerský homer a z něj ho ukradli další homer, když Starling Marte udělal impozantní úlovek vlevo. Winker také vybral a skóroval na obětování mušky ve čtvrtém, aby otevřel bodování.
 
Adam Duvall se v devátém závodě Felipea Rivera dostal do dvouúrovňového homeru, aby dal červeným 5-2 polštářku.
 
Bryan Price vytáhl Robert Stephenson brzy, a to zpátky. Stephenson projel přes pět setů Levné Cincinnati Reds basketbalové dresy, což umožnilo jen jeden zásah a dvě procházky. Dostal pět bodů a čtyři střely mezi 15 outy, které zaznamenal v tomto rozpětí. A když Reds měl základny naložené v horní části šesté, vypadalo to, že jeho noc by skončila.