Košík je prázdný.

TJ Rivera se rozhodl držet se Metsa

19.06.2017 0
T.J. Rivera je místo ve velkých společnostech se zdá být bezpečné. Jeho místo ve startovní sestavě Mets vypadá stejně.
 
Všestranný Mets infielder, který byl dvakrát v této sezoně vyřazen z triple-A, přivodil kariéru v hitech poté, co šel 4-pro-4 v nedělním 5-1 vítězství nad národními hráči, a nyní se potápí .474 (9- Pro-19), protože byl odvolán z Las Vegas v úterý.
 
"Právě teď je jedním z klíčů," řekl manažer Terry Collins. "Musíš ho dát do sestavy. Tenhle chlap dostane hity.
 
"Nedostaneš se na tuto úroveň, odkud pochází, aniž bys věřil sobě a co můžeš dělat. T.J. Rivera si myslí, že může zasáhnout, a proto může zasáhnout. Má talent, aby získal barel na baseball a on to udělá. Bude poslán dolů a jsem si jistý, že se dívá do zrcadla a říká: "Už jsem tu byl. Jednou jsem se tam dostala, mohu se tam vrátit, "a tak se k němu blíží."
 
Rivera, kariéra .324 hitter u nezletilých, se vždycky vyráběla v daných příležitostech, ale 28-letá trpělivost byla testována ve dvou sezónách s Mets, jak to bylo během kariéry kočovného malého liga.
 
V 105 špičkách s Mets minulou sezónou Rivera zasáhla .333. V 117 sezoně v této sezoně rodák The Bronx porazí .289 a začal posledních pět zápasů s Asdrubal Cabrera a Neil Walker se zraněními.
 
"Pokouším se udržet pozitivní mentalitu bez ohledu na to, co se děje, ať už je to posláno, nebo ne hraje ten den," řekla Rivera. "Vždycky se těším na příležitost hrát. Není to jednodušší, ale dostanete trochu více komfortu ve svých netopýrech, vidíte více [pitching] a je snadnější reagovat na věci. Příležitost je hezká a snažím se přispět jakýmkoli možným způsobem. "