Košík je prázdný.

To je důvod, proč by měl Red Sox poslouchat Ricka Porcella

19.06.2019 0
MINNEAPOLIS - Bylo by snadné křičet z vrcholu terče, že si Rick Porcello zaslouží novou smlouvu po tom, co jsme byli svědky pondělní noci.
 
Startér byl dominantní proti nejefektivnější sestavě Major League Baseball, házel sedm směnných směn, zatímco vedl Red Sox k vítězství 2-0 nad dvojčaty juggernaut.
 
Ale to byl jen úryvek, proč by Porcello mělo být a mělo by být zvažováno pro prodloužení smlouvy.
 
Pamatujte si, že Porcello řekl WEEI.com den před začátkem této sezóny, že se snažil dostat Red Sox zájem o dohodu, která se táhne po roce 2019. To je to, co řekl:
 
"Sám a můj agent (Jim Murray) - můj agent to zvládal - on se k nim přiblížil a vyjádřil svou touhu i nadále chtít hrát tady. Vyjádřili jsme naši ochotu přijmout slevu, aby se tato práce stala." o tom ale, jak jara pokračovala ekonomicky, neměli pocit, že by se to hodilo.
 
Red Sox neudělala žádnou nabídku, která se rozhodla upřednostnit prodloužení kontraktů Chrisa Saleho a Xandera Bogaerts a jakmile sezóna začala, bylo jasné, že jednání s podobnými hráči jako Porcello opravdu nebyla volba. Hráč na druhou stranu vždycky nechával otevřené dveře.
 
"Jo. Je to, jak moc bych tu chtěl hrát," řekl v březnu 30letý muž, když se ho zeptal, jestli během sezóny bude mluvit o smlouvě. "Nemyslím si, že by to bylo pro mě rozptýlení. Byl bych víc než ochotný a otevřený, abych mohl mluvit, pokud by byl zájem ze strany Red Sox jít vpřed. Ale v tomto bodě je to do značné míry na nich."
 
"Už jsem tady čtyři roky, hodně jsem se naučil a moc mě bavilo hrát a reprezentovat tuto organizaci a toto město. Je to něco, kde je moje srdce. Ne vždy to takhle funguje. být schopen pokračovat v jejím životě nebo sledovat. Ta část, v tomto bodě, je trochu zklamáním.
 
Džbán Red Sox upřednostňoval v offseasonu se čtyřletou smlouvou v hodnotě 69 milionů dolarů, Nathan Eovaldi, se opět stal obětí fyzických nemocí. Jeho věci a potenciál je nepopiratelně zajímavější než to, co nabízí Porcello, a tím i ochota týmu přidělit peníze k ohnivému hráči. Ale dny jako ten proti dvojčatům by měly připomenout Red Sox, že by se chtěli podívat na bývalého vítěze Cy Young.
 
Po strašlivém startu v této sezóně se Porcello ocitl v přesném džbánu, kterého jsme byli svědky před rokem, když seděl s 4,31 ERA v jeho 15 rozjížďkách, během kterých Red Sox nesl značku 9-6. A jak se mu podařilo bob a tkát jeho cestu k nedávnému úspěchu, je také třeba poznamenat, pomocí gameplans a dost dobré věci, aby prokázal svou hodnotu jako džbán.
 
Tentokrát to bylo jeho čtyřmístné letadlo, které vyskočilo Sandyho Leonova rukavice lépe než kdy jindy v této sezóně.
 
"Musím to udělat," řekl Porcello o své schopnosti zůstat nepředvídatelný. "Nehraju 98 (mph). Nevyhazuji tenhle vyhazovací jezdec, který je někdy pro kluky téměř automatický. To je to, co musíme udělat, pro mě a Sandy a Vazqy, když útočíme na sestavy, my Musím být schopen vykonávat hřiště a házet rohy a měnit rychlost a být přesný, protože nejsem představující nepřekonatelné věci, které představují další předkrmy, a to je to, jak jsem hřiště. "
 
„Udělal si domácí úkoly, vždycky to dělá,“ řekl manažer Red Sox Alex Cora. "Díváš se na týmy, které proti těmto klukům hodně hodily, hledají tendence a určité věci. Stejně jako jsem říkal po celou dobu, je to jinak každých pět dní. Dnes to byl čtyřmístník. Další noci je to platina a curveball a to všechno jsem ráda, že byl dnes na kopci, potřebovali jsme ho, aby nešel jen sedm, ale aby vládl sedm. “\ t
 
Stejně jako J.D. Martinezův vliv na některé z mladších hitterů Red Sox, by i organizace Porcello měla v tomto pokoji ocenit vedení Porcella. Není jediný, kdo nastavuje tón pro obranné světové champsy, ale kdybys měl vybrat ty nejsilnější hlasy v týmu, byl by na vrcholu seznamu.
 
"Byl skvělý," řekla Cora. "Neměl dobrý start do sezóny, ale stále pracoval na svých řemeslech a na úpravách. Ti tři kluci, to pro mě v klubovně znamenají hodně. David (Price), Chris (Sale) a Rick. Mám vzkaz nebo cokoliv, co jsou vždy v kanceláři a my o tom mluvíme a starají se o to, co se tam děje. chlápka, kterého jsem potkal, letěl se mnou do Portorika, když jsme tam poprvé šli dolů