Košík je prázdný.

Udělejte správnou věc s hráči menší ligy

29.05.2020 0
Front office společnosti Baltimore Orioles není známá svou velkorysostí s platy hráčů, přinejmenším od té doby, co byla spálena při jedné konkrétní dlouhodobé smlouvě.
 
Baltimore Orioles však dnes projevil slušnost, když frontová kancelář oznámila, že zaplatí svým menším ligovým hráčům alespoň do 30. června.
 
Tímto krokem bude front office vypadat dobře, ale je to nejlepší pro muže v menších ligových týmech?
 
Před několika dny Orioles propustili 37 hráčů menší ligy. Někteří tvrdí, že je to ve skutečnosti pro hráče lepší řešení, protože během pandemie COVID-19 mohou získat více peněz prostřednictvím státních agentur pro nezaměstnanost. Mohou se také pokusit podepsat s jiným týmem. Někdo jako Jomar Reyes to vlastně dokázal.
 
Na druhou stranu, pro hráče menší ligy, kteří se chtějí v organizaci pohybovat, dostávají své platy 400 USD týdně, aby je udrželi v bezpečí s týmem.
 
Orioles se snaží zaplatit své malé ligy, když některé týmy dostaly vůli za rozhodnutí přestat je platit úplně. A byli jedním z takových týmů. Ostatní již slíbili, že jim zaplatí po celou sezónu. Mezi tyto týmy patří Mariners, Marlins a Padres.
 
Nízká mzda je způsobena tím, že hráči jsou považováni za učně. Stávají se plnoprávnými členy týmu, dokud nedosáhnou MLB. Jsou to technicky nezávislí dodavatelé. To by za normálních okolností způsobilo, že by nebyli způsobilí pro nezaměstnanost, jako dělníci na koncerty - myslím, že řidiči Uber nebo spisovatelé na volné noze (jako já). Ale s tolika pracovníky koncertu, kteří kvůli pandemii COVID přestali pracovat, mnoho států umožňuje zaměstnancům koncertů získat nezaměstnanost.