Košík je prázdný.
16.08.2020
Dvojnásobný vládce National League Cy Young Award Jacob deGrom byl v pátek večer poškrábán ze svého plánovaného startu proti Phillies ve Philadelphii kvůli těsnosti krku.   Eso New York Mets (2-0, 2,45 ERA) uvedlo, že těsnost během týdne přetrvávala, ale že testy neodhalily žádné strukturální poškození.   Manažer Mets Luis Rojas řekl, že si nemyslí, že deGrom má dlouhodobé zranění, a deGrom, 32, očekává, že bude příští. ..
27.06.2020
Fanoušci Baltimore Orioles vyjadřují smíšené názory na oznámení Major League Baseball, že sezóna 2020 bude pokračovat na konci července s 60denním plánem.   Obavy z koronaviry a pracovní spor mezi Major League Baseball a Association Association zpozdily začátek 162 herní sezóny.   Očekává se však, že zkrácená sezóna začne 24. července s dramaticky přepracovaným harmonogramem.   To je ještě neznámo, když Orioles otevír..
29.05.2020
Front office společnosti Baltimore Orioles není známá svou velkorysostí s platy hráčů, přinejmenším od té doby, co byla spálena při jedné konkrétní dlouhodobé smlouvě.   Baltimore Orioles však dnes projevil slušnost, když frontová kancelář oznámila, že zaplatí svým menším ligovým hráčům alespoň do 30. června.   Tímto krokem bude front office vypadat dobře, ale je to nejlepší pro muže v menších ligových týmech?   ..
29.02.2020
Ve čtvrtek odpoledne Pittsburgh Pirates porazí Baltimore Orioles v sedmé hře Grapefruit League na jaře týmu Ve čtvrtek odpoledne odjede Pittsburgh Pirates v 13:05 EST na stadion Ed Smith v Sarasotě na Floridě. Piráti budou v Sarasotě na jaře poprvé bojovat s obyčejným soupeřem Grapefruit League. Tento soupeř je Baltimore Orioles.   Ve čtvrteční hře Pirates budou hledat své první vítězství v akci Grapefruit League. Po dešti zkrácenou ztrátu proti B..
20.11.2019
Baltimore Orioles stále hledají kreativní způsoby, jak své hry více přizpůsobit rodinám a zvýšit příjmy v Camden Yards událostmi mimo baseball.   Přes léto provedl Billy Joel vůbec první koncert na ctihodném stadionu, který měl hodně fanfár.   Počínaje rokem 2020 budou mít Orioles 6:35 hodin. časy zahájení pro všechny hry v týdnu před Pamětním dnem a po Dni práce Boston Red Sox mlb dresy. Dřívější čas zahájení by měl rodin..
30.10.2019
Během baseballové sezóny je meteorologickým radarem stálá společnice Nicole Sherry. Je to poslední věc, kterou Baltimore Orioles kontroluje před spaním. Když se probudí, zkontroluje, zda se přes noc nic drasticky nezměnilo.   "Mám plán A, B, C, D, E, F, víš?" Řekl Sherry. "Jsme vždy ochotni se přizpůsobit a připraveni se přizpůsobit na okamžik."   Tyto plány nejsou jen pro další hru. Jsou pro nadcházející roky.   Vzhledem..
02.08.2019
Arizonské diamanty se dnes nedělají, protože k rotaci přidaly další startér. Mike Leake se vrací do Arizony, protože ho Seattle Mariners vyměnili za Diamondbacks za dosud nezveřejněné podmínky. Začátkem tohoto roku se oba týmy údajně bavily o dohodě, ale propadly. Leake hodil do Arizonského státu v letech 2007-2009 a poté, co byl v roce 2009 celkově osmý Reds.   Dbackovi pravděpodobně nahradí místo rotace Zacka Greinke Leake, když odjede do Houstonu..
19.06.2019
MINNEAPOLIS - Bylo by snadné křičet z vrcholu terče, že si Rick Porcello zaslouží novou smlouvu po tom, co jsme byli svědky pondělní noci.   Startér byl dominantní proti nejefektivnější sestavě Major League Baseball, házel sedm směnných směn, zatímco vedl Red Sox k vítězství 2-0 nad dvojčaty juggernaut.   Ale to byl jen úryvek, proč by Porcello mělo být a mělo by být zvažováno pro prodloužení smlouvy.   Pamatujte si, ž..
15.04.2019
John Means nebyl v náladě zúčastnit se her, které s ním hráli Boston Red Sox. Baltimore Orioles startovní džbán šel pět směn proti bránícím mistrovům světa série, dovolit jen jeden běh v 4-0 ztrátě.   Se ztrátou, Baltimore Orioles klesl na 6-10 v sezóně. Oni také svázali 2009 Philadelphia Phillies poté, co dovolil domácí běh pro 16. nepřetržitou hru začít sezónu. Nepřijel to až na dno osmého směnky, ale trojnásobný záběr, který položi..
22.02.2019
Jak se sníh začne tát tady v Baltimore, ve slunné Sarasotě, Orioles první jarní tréninková hra z roku 2019 je jen pár dní daleko. Zdá se, že jen džbány a lovci jen hlásili, protože dobře, tak to prostě dělali - asi před 10 dny.   Věci se rychle pohybují, alespoň na straně ventilátoru. Možná to ale není na straně hráče, protože každým jarem slyšíme o monotónii cvičení PFP a postavíme se před vlastními spoluhráči v kleci. Netrvá dlouho,..
07.11.2018
Existuje hrstka týmů, které mají šanci úplně otočit MLB offseason na jeho hlavu, pokud se rozhodnou být aktivní na obchodním trhu.   Clevelandští indiáni jsou jeden takový tým.   Podle Buster Olneyho z ESPN by finanční omezení mohlo vést k tomu, že některé klíčové veterány budou nakupovány na obchodním bloku mimo sezónu.   Tam je hodně rozbalit, a dvakrát vítěz Cy Young Award Corey Kluber je zřejmě jméno, které vysko..
10.10.2018
Když si myslíte, že vyhlídky na Baltimore Orioles vyhlížejí, první jméno, které by mohlo přijít na mysli, může být Austin Hays. Nicméně, zranění deflated Hays populace v roce 2018, který vydláždil cestu pro Orioles volat Cedric Mullins převzít každodenní povinnosti v centru pole.   Sestavený v 13. kole v roce 2015, mimo Campbell University v Severní Karolíně, Mullins překonal očekávání v každé zastávce menšího ligy.   V jediné..
21.09.2018
Je to pozdější závod pro výhru domácího pole playoff, musí se položit otázka: Braves by to opravdu znamenalo výhodu? Atlanta Braves udělal v letošním roce poměrně dobrou práci na cestě, a to ve výši rekordů 45-30. Nicméně, tato působivá známka je vykompenzována poněkud hrůzným 39-38 rekordem v Arerust parku po středeční sérii zachránce vyhraje nad kardinály. Je to trochu záhadné, protože statisticky týmy téměř vždycky vystupují lépe doma než ..
30.08.2018
Baltimore Orioles musí zjistit, co s Chrisem Davisem dělat.   Neexistuje jiný způsob, jak to říct. Tým mu před sezonou 2016 podepsal smlouvu o sedmiletém a 161 milionech dolarů poté, co si poprvé připsal 47 vozů a projel v roce 2015 celkem 117 závodů. Dva roky předtím Davis udeřil 53 homerů a skončil 138 RBI .   Dohoda měla smysl na papíře. Davis se na jarním tréninku obrátil na třicátých let a Orioles udělali velký krok na frontě vol..
20.08.2018
Baltimore Orioles vstoupil neděli s nejhoršími rekordy velkých společností. V sezoně 37-86 je Orioles 50 1/2 utkání v Americké ligové východě a 39 let. Ano, byly od 10. srpna matematicky vyloučeny - nový rekord pro nejrychlejší výstup v divizní éře:   Se ztrátou Oriolesu dnes byli matematicky vyřazeni ze závodu AL East s 46 zbývajícími hráči v sezóně, nejvíce v divizní éře.   Oni také vázat 1962 Mets a 1932 Red Sox na nejbližší..
29.07.2018
Ve svých posledních osmi měsících jako Oriole - datování zimních schůzí v prosinci, kdy se obchod stal nejprve možností - Manny Machado udělal vše, co mohl, aby se vydal nad hluk. Ale v okamžiku ticha byla 18. července noc, když se konečně rozpadl a uvědomil si, že už není Oriole, když si v Camden Yardě zabalil svou skříňku do prázdné klubové haly, sundal si jeho štítku.   "Vzal jsem si svůj majetek a jen jsem ho ztratil," řekl Machado minulý t..
08.04.2018
Jedním z názvů, které byste měli sledovat, je Adalberto Mejia, který se v současné době rozkládá s Rochesterem, affiliate Twins Triple-A. Mejia měl svou první skutečnou chuť na velké ligy v sezóně 2017 a ukázal svou nezkušenost.   Udělal 21 startů a měl 4.50 ERA v 98 směrech se skokem s 85 strikeouts. Nicméně, on chodil alarmující 44 batters a to je něco, co potřebuje zlepšit při hraní s Rochester.   Minnesota dvojčata mají také vr..
17.01.2018
NEW YORK - Left-hander Wade LeBlanc souhlasil s malým ligovým kontraktem s New York Yankees a bude se hlásit k hlavnímu ligovému jarnímu tréninku.   33-rok-starý LeBlanc byl 5-2 s 4.50 ERA v 50 úleva vzhledy v minulém roce pro Pittsburgh, který odmítl jeho 1,25 milionu dolarů možnost pro rok 2018.   LeBlanc je v rozmezí 30-35 v devíti sezónách s 79 úrovněmi v 79 startu a 97 vzpomínkách pro San Diego (2008-11), Miami (2012-13), Houston (2013), Ya..
08.10.2017
Každý rok mladý hráč baseballu udělá "skok". Stává se to, když něco klikne a veškerý přirozený talent, který vyšel jen sporadicky, se rozpoutá v plné síle. Letos se to stalo s Fernandem Tatis Jr.   Pozvánka Padres shortstop sestavila sezónu pro věky, které přišli tak daleko od levého pole, ani klub neviděl, že to přijde.   "Myslím, že ano," řekl ředitel Christiane Kemp. "Myslím ještě před sezonou, kdybyste říkali, že tenhl..
03.09.2017
Red Sox vlevo vlevo Chris Sale vyrazil Toronto Kevin Pillar ve druhé směně v úterý večer dosáhnout 1500 kariéry strikeouts rychleji než nějaký džbán ve velké ligové historii jako Boston vyhrál 3-0.   "Je pro mě těžké pochopit, že chlap může zaznamenat tolik úderů za necelých 1300 ran," řekl manažer Red Sox John Farrell. "Opravdu pozoruhodný."   Dokonce i Sale (15-6), který udeřil 11 a dovolil tři zásahy v sedmi směnách, považoval j..
03.08.2017
PITTSBURGH - Cincinnati Reds prodloužili svůj vítězný pruh na tři baseballové dresy, porazili Pittsburgh Pirates 5-2 ve středu v PNC Park. Zde jsou hlavní příběhy.   Jesse Winker se opiloval znovu. 23letý outsider zasáhl v letošním roce pouze dva domácí běhy v triple-A a ve středu vázal tento počet. S jedním ze sedmého směna si Winker vydělal 2-2 rychlý zápas od Joaquina Benoita do poslední řady v pravém poli, jen pár kroků od opuštění parku do..
08.07.2017
Ten laserem namířil tři muže z jeho pozice na levém poli a stal se prvním nováčkem v Major League Baseball, který si připsal tři outfield asistuje ve hře od doby Levné Pittsburgh Pirates basketbalové dresy, co Jim Edmonds udělal to s Anděly v roce 1994.   Bylo to docela hezké; Taková nádherná ukázka obrany, jako je Osuna - který také bít .242 s pěti domácími běhy, třemi třemi a osmi dvojicemi - se shromáždil bez nejmenších nervů a hodil perfektn..
19.06.2017
T.J. Rivera je místo ve velkých společnostech se zdá být bezpečné. Jeho místo ve startovní sestavě Mets vypadá stejně.   Všestranný Mets infielder, který byl dvakrát v této sezoně vyřazen z triple-A, přivodil kariéru v hitech poté, co šel 4-pro-4 v nedělním 5-1 vítězství nad národními hráči, a nyní se potápí .474 (9- Pro-19), protože byl odvolán z Las Vegas v úterý.   "Právě teď je jedním z klíčů," řekl manažer Terry Co..