Košík je prázdný.
03.08.2017
PITTSBURGH - Cincinnati Reds prodloužili svůj vítězný pruh na tři baseballové dresy, porazili Pittsburgh Pirates 5-2 ve středu v PNC Park. Zde jsou hlavní příběhy.   Jesse Winker se opiloval znovu. 23letý outsider zasáhl v letošním roce pouze dva domácí běhy v triple-A a ve středu vázal tento počet. S jedním ze sedmého směna si Winker vydělal 2-2 rychlý zápas od Joaquina Benoita do poslední řady v pravém poli, jen pár kroků od opuštění parku do..
08.07.2017
Ten laserem namířil tři muže z jeho pozice na levém poli a stal se prvním nováčkem v Major League Baseball, který si připsal tři outfield asistuje ve hře od doby Levné Pittsburgh Pirates basketbalové dresy, co Jim Edmonds udělal to s Anděly v roce 1994.   Bylo to docela hezké; Taková nádherná ukázka obrany, jako je Osuna - který také bít .242 s pěti domácími běhy, třemi třemi a osmi dvojicemi - se shromáždil bez nejmenších nervů a hodil perfektn..
19.06.2017
T.J. Rivera je místo ve velkých společnostech se zdá být bezpečné. Jeho místo ve startovní sestavě Mets vypadá stejně.   Všestranný Mets infielder, který byl dvakrát v této sezoně vyřazen z triple-A, přivodil kariéru v hitech poté, co šel 4-pro-4 v nedělním 5-1 vítězství nad národními hráči, a nyní se potápí .474 (9- Pro-19), protože byl odvolán z Las Vegas v úterý.   "Právě teď je jedním z klíčů," řekl manažer Terry Co..